Otvorena aplikaciona forma

Beograd, Srbija

Ovaj posao nije javno dostupan (Interna upotreba). Samo osobe sa direktnim linkom mogu da se prijave.

Nijedna od trenutno otvorenih pozicija ne odgovara Vašem iskustvu i interesovanjima?

Kreirajte svoju priliku i popunite našu otvorenu aplikacionu formu!

Na taj način postajete deo naše baze kandidata, i bićemo slobodni da Vam se obratimo kada se ukaže mogućnost za saradnju.

Da li delite naše vrednosti?

  • Smatrate da je kvalitetna komukacija put do uspeha?
  • Verujete u snove i da je samo nebo granica?
  • Poštujete različitosti i otvoreni ste za kreativne ideje?
  • Strastveni ste prema svom poslu i okrenuti ka učenju i razvoju?
  • Važan Vam je timski duh i verujete da je snaga u povezivanju sa ljudima?
Ukoliko je Vaš odgovor potvrdan, ne oklevajte!
Pošaljite nam svoj CV (poželjno na engleskom jeziku) i očekujte naš poziv! 📞

None of the currently open positions match your experience and interests?

Create your opportunity and fill out our Open application form!

In this way, you become part of our candidate database, and we will be free to contact you when an opportunity for cooperation arises.

Do you share our values?

  • Do you think that quality communication is the way to success?
  • Do you believe in dreams and that only the sky is the limit?
  • Do you respect diversity and are open to creative ideas?
  • Are you passionate about your work and open to learning and development?
  • Team spirit is important to you and you believe that strength lies in connecting with people?

If your answer is yes, don't hesitate!

Send us your CV (preferably in English) and expect our call! 📞

Opis posla

Lične informacije
Dodaj
Profesionalne informacije
Dodaj
Detalji